poniedziałek, 21 marca 2016

Shoops Recenzja


Witajcie
Dzisiaj mamy 21.03.2016.r wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, a u mnie na blogu przyszedł nareszcie czas na recenzję SHOOPS!
SHOOPS ® ochraniacz na obcasy dla ochrony tylnej części Twoich butów lub sandałów na wysokim obcasie, przed otarciem lub uszkodzeniem podczas prowadzenia samochodu. Produkt chroni Twoje buty również kiedy jesteś pasażerem, lub w bagażu podczas podróży. Tak oto w skrócie prezentuję się opis danego produktu, jest on nowością na rynku Polskim i muszę przyznać że jest to bardzo pomysłowy patent. W dzisiejszych czasach gdy większość kobiet ma już prawo jazdy, chce zawsze wyglądać pięknie i na przykładzie mojej żony, wiem że zawszę ją irytowało to że niszczą się jej obcasy podczas jazdy czy przechowywaniu.
Do testów otrzymałem dwie pary nakładek na buty: LARGE i EASY.
LARGE pozwala na ochronę obuwia o szerokim obcasie:  grubość obcasa 1,5 do 3,0 cm -wysokość 3-14 cm  
EASY to ochraniacz na obcas od 0,5 do 1,5 cm grubości i wysokość 4-14 cm   
Muszę przyznać że mieliśmy obawy co do nakładek, wydawało się nam że ni utrzymają się na obcasach, jednak byliśmy w błędzie są one tak zaprojektowane aby były zawsze na swoim miejscu i chroniły obcasy przed każdym uszkodzeniem.
Jak widać cała tylna część obuwia jest zabezpieczona, a oto jak wygląda nakładka LARGE:
Przejdźmy do podsumowania:
Nakładki ochronne SHOOPS są produktem godnym polecenia, bardzo innowacyjnym i dość przystępnym w cenie. Jeśli jesteś kobietą która dużo podróżuje samochodem i chcę dbać o to aby jej obcasom nic się nie stało, to ten produkt jest dla ciebie. Doskonale spełnia swoje zadanie i do tego ładnie wygląda.
Oto miejsca gdzie możecie się więcej dowiedzieć o asortymencie i dokładnej specyfikacji produktu: https://www.shoops.shoes/fr/
https://www.facebook.com/Shoops-Polska-1436543733312308/info/?tab=page_info 

2 komentarze:

  1. ciekawy pomysł, ale dobrze by było, żeby takie same ochraniacze były na buty bez obcasa - na balerinki choćby, te buty niszczą się tak samo okrutnie w trakcie prowadzenia samochodu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ostatnio pojawiły się w Super Pharmie nakładki Nabut.pl które zakłada się i na buty z obcasem ale też na baleriny, świetne rozwiązanie

      Usuń