sobota, 29 października 2016

Artepoint współpraca

Witajcie po dość długiej przerwie!!!
Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować produkty jakie otrzymałem we współpracy z firmą Artepoint.
 
Firma tworzy produkty o najwyższej jakości. Dzięki stosowaniu najlepszych dostępnych na rynku maszyn produkuje wysokiej jakości fototapety, plakaty, naklejki, obrazy na płótnie, a także ramki na zdjęcia. Dysponuje 25 milionami zdjęć, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.
Dysponuje parkiem maszynowym drukującym metodą eco-solvent. Oznacza to, że żaden z wytwarzanych produktów nie jest szkodliwy dla środowiska i nie zagraża ludziom ani zwierzętom. Jest to wielki atut w czasach, gdy większość firm stawia na to by ich towary były jak najtańsze w produkcji. Właśnie ten tok myślenia odróżnia tą firmę od konkurencji.

Po krótkim i konkretnym kontakcie mailowym, otrzymałem wiadomość że przyjdzie do mnie paczka z produktami do testów. Bardzo chciałbym podziękować firmie a w szczególności Pani Annie że chciała podjąć współpracę z moim blogiem!!!
Przejdźmy do paczki którą otrzymałem przesyłką kurierską:
Dość sporych rozmiarów dwa pudełka sklejone w jedną całość, robiły wrażenie. Muszę przyznać że całość była bardzo solidnie zapakowana w ogromną ilość foli bombelkowej i nawet niekompetentny kurier nie mógł jej uszkodzić;-). 
Wnętrze skrywało skarby w które nie mogłem uwierzyć:
3 ramki 18*24
ramka 25*25
multiramę na 4 zdjęcia 13*18
multiramę na 5 zdjęć 13*18
multiramę na 6 zdjęć 13*18

Sami musicie przyznać że zawartość jest bardzo zacna!!! Czas teraz wywołać trochę zdjęć i zawiesić otrzymane rameczki na ścianach;-).

Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony internetowej sklepu Artepoint: http://www.artepoint.pl/ oraz profilu na facebooku: https://www.facebook.com/artepointpl/. Znajdziecie tam mnóstwo informacji jaki i czym udekorować puste ściany.


 

2 komentarze:

  1. Jak zawsze umiesz nas pozytywnie zaskoczyć ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie wygląda multirama. Czy jakieś zdjęcia już włożyłeś do ramek?

    OdpowiedzUsuń