sobota, 3 grudnia 2016

Izotonik KOMODO

Dzisiaj w sobotni dzień chciałbym Wam opisać kolejną paczkę jaką otrzymałem od firmy KOMODO w ramach współpracy. Paczkę otrzymałem jakiś czas temu, była to miła niespodzianka bo nawet nie wiedziałem że ją otrzymam. Kurier przyniósł ogromną, solidnie zapakowaną paczkę w której znajdowała się:
 cała zgrzewka KOMODO Izotonik o nowym smaku grejpfrutowym


KOMODO Izotonik to produkt przeznaczony dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Ciśnienie osmotyczne napoju zbliżone do jest do ciśnienia osmotycznego ludzkich płynów ustrojowych, co pozwala na szybkie i efektywne przyswojenie napoju przez organizm, gwarantując odpowiednie nawodnienie oraz uzupełnienie minerałów i witamin. Izotonik KOMODO jest oficjalnym napojem AZS Politechniki Warszawskiej.
 
W ramach testów mogłem spróbować nowy smak grejpfrutowy ale izotoniki obecne są też w innych smakach takich jak: pomarańczowy, multiwitamino oraz cytrynowy.
 
Butelka o pojemności 750ml z zabezpieczeniem przeciw otwarciu idealnie nadaję się do przechowywania i aktywnego spędzania czasu. Co do smaku i zapachu, jestem ogromnym fanem grejpfruta więc przypadł mi do gustu. Co do swoich właściwości do jakich izotonik jest przeznaczony to idealnie spisuję się w swoim zadaniu. Po całodziennej pracy 13 godzin na nogach nie odczuwałem większego zmęczenia. Mogę z czystym sumieniem polecić ten napój, tym bardziej że jest to nasza Polska produkt.

SERDECZNIE POLECAM

3 komentarze:

  1. Też miałem okazje przetestować KOMODO Izotonik - POLECAM i gratuluje paczki.

    OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje możliwości przetestowania :) obserwuję i zapraszam do siebie http://kamytestowanieirekomendowanie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie przepadam za grejpfrutem, ale chętnie spróbuję innych smaków skoro daje powera na cały dzień.

    OdpowiedzUsuń