piątek, 2 marca 2018

Filmy na które teraz czekam!!!

Dziś mamy 2 marzec 2018r. Nadal zimno na dworze i mróz każdemu daje się we znaki, ale nie ma co się smucić tylko mieć nadzieję że za jakiś czas będzie cieplutko. Co do kwestii gadżetów to miejmy nadzieję że za jakiś czas ich przybędzie, bo ostatnio staram się jak najwięcej pisać. Teraz jestem na urlopie i staram się wykorzystać wolny czas jak najlepiej potrafię.

W dzisiejszym wpisie chciałbym wam przybliżyć tematykę filmową, a mianowicie produkcji na jakie czekam w najbliższym czasie. Pomysł na ten wpis podsuną mi Łukasz z bloga "Gadżety na dobry dzień", do którego osobiście polecam wbić. Od małego uwielbiam oglądać filmy, a jednym z moich ulubionych gatunków jest sci-fi. Zawsze skrupulatnie i wytęsknieniem czekam na nowe i interesujące tytuły.
Ostatnio upatrzyłem sobie dwie produkcje na które czekam z utęsknieniem i jestem przekonany że odniosą sukces.

1. PACIFIC RIM REBELIA  
 
 Globalny konflikt między pozaziemskimi potworami pragnącymi masowej zagłady a pilotowanymi przez ludzi super-maszynami skonstruowanymi, by pokonać inwazję wroga, był zaledwie preludium do próby zniszczenia ludzkości, jaką zobaczymy w filmie „Pacific Rim: Rebelia”.

John Boyega („Gwiezden wojny: Przebudzenie Mocy”) wciela się w postać Jake’a Pentecosta, kiedyś obiecującego pilota Jaegerów, którego legendarny ojciec oddał życie, ratując Ziemię przed Kaiju. Od tego czasu Jake zszedł do kryminalnego półświatka.

Kiedy jednak na naszą planetę przybywają jeszcze bardziej niebezpieczne, śmiercionośne i niepowstrzymane potwory, by doprowadzić do ostatecznej zagłady ludzkości, Jake zyskuje szansę, by pomścić ojca i połączyć się z siostrą Mako Mori (Rinko Kikuchi), przewodzącą pilotom nowej generacji, którzy w cieniu wojny uformowali elitarną jednostkę. Jake dołącza do utalentowanego pilota Lamberta (Scott Eastwood) i piętnastoletniej hakerki Amary (Cailee Spaeny), którzy w obliczu wojny stają się jego jedyną rodziną.

Czas na największe w historii ludzkości starcie ludzi z gigantycznymi maszynami.2. READY PLAYER ONE 
 Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Film bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ zobaczyć w nim możemy postacie i rzeczy z wielu filmów, gier komputerowych i świata realnego. Znajdziemy tu takie smaczki jak: Deloreana z "Powrotu do przeszłości", King Konga, Larę Croft, Jockera i Batmana, postacie z gier Owerwatch i Halo. To tylko mała namiastka tego co zobaczymy w tym filmie.


2 komentarze:

  1. Miło mi że o mnie wspomniałeś na swoim blogu ;)
    POZDRAWIAM

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń