wtorek, 24 czerwca 2014

Zaległy post

Witajcie!!!!
Ostatnio jestem tak zajęty że nie mam wcale czasu na nic, tylko ciągle praca i praca!!!
Wybaczcie mi ten przestój postaram się to nadrobić jak tylko coś do mnie przyjdzie, bo z przesyłkami u mnie krucho, listonosz tylko mnie mija i jedzie dalej. Odpowiedzi w skrzynce zero, a maili wysłałem sporo więc mogę tylko liczyć na niespodziewane paczki!
W niedzielę jako jedyny wolny dzień wybrałem się na pokazy lotnicze do Białej Podlaski zatytułowane "Legendy lotnictwa". Jak chyba u każdego pogoda nie dopisała, ciągle przeplatało się słońce z silnym deszczem, dopiero około godziny 14:00 pogoda się poprawiła i można było zobaczyć, parę fajnych pokazów akrobatycznych.
Udało mi się też zgarnąć parę gadżetów na stoiskach które tam były:
Czapeczka
3 długopisy
smycz
notesik
ołówek
autograf na ulotce Artura Kielaka

Teraz pozostało mi tylko czekać za rok na Air Show w Radomiu, a wam polecam jeżeli ktoś ma plany na sierpień, a dokładniej 23 i 24 to zapraszam właśnie do Białej Podlaski na pierwsze w Polsce wyścigi na odcinku jednej mili, tu podaję link do strony: http://battleroyale.pl

A oto co udało mi się zmontować z pokazów:

1 komentarz:

  1. Gratuluję :) Na takich pokazach zawsze można coś ciekawego znaleźć. Zapraszam do Radomia za rok :) Tylko jeszcze nie wiadomo czy się odbędzie Air Show w Radomiu... Słyszałem, że coś przebąkiwali o tym, żeby je gdzieś przenieść. Zobaczymy :)

    OdpowiedzUsuń