niedziela, 22 marca 2015

Nareście w domu

Witajcie moi drodzy!!!
W ostatnim poście pisałem wam że nasz synek bardzo zachorował, no i tak jak przeczuwałem moje złe przeczucia potwierdziły się, wylądowaliśmy w szpitalu;-(!
Po szeregu badań i wyjazdów między innymi do "Centrum zdrowia dziecka", okazało się że nasz maluszek ma zapalenie stawu biodrowego i musi leżeć w szpitalu. Dwa tygodnie wycięte z życia, razem ze swoją Justyną zmienialiśmy się aby spać obok naszego synka, ale wczoraj dostaliśmy wypis i jesteśmy już w domku. Mały jeszcze przez kolejne dwa tygodnie nie może chodzić, ale to lepiej niż w szpitalu. Nikomu nie życzę aby jego dziecko musiało chorować to jest straszne dla rodziców;-(!
Przejdzmy teraz do przyjemniejszych rzeczy, przez moją nieobecność w domu przyszło do mnie troszeczkę paczek, piszę że troszeczkę bo w końcu nic przez tyle czasu nie wysyłałem więc trzeba będzie nadrobić zaległości;-)! Jestem mega zadowolony z jednej z przesyłek jej zawartość przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, nie spodziewałem się że ktoś może mi sprawić taki prezent, ale nie przedłużając przejdźmy do przesyłek:
smycz
2 długopisy
odblask
flamastry
notesik z kolorowankami
fartuch kuchenny
4 długopisy
notes
długopis
zapalniczka
otwieracz
czapka
t-shirt
ulotki
2 odblaski
długopis i ołówek
2 atlasy

No i ostatnia paczka która przyszła pocztą, była ogromna!!! Musiałem zrobić trzy zdjęcia aby wam pokazać co w niej było:
3 t-shirt
fartuch kuchenny
kubek termiczny
bidon
plecak
notes
zestaw 4 mazaków ze stojakiem
brelok
3 naszywki
kalendarz
2 piłeczki antystresowe
opaska na rękę
opaska na telefon bądź mp3 do biegania
kubek
długopis i wizytownik w eleganckim opakowaniu
zestaw 5 filmów na DVD
stojak na piloty
metalowe pudełko które skrywało:
6 smyczy
karty do gry
3 długopisy
3 breloki
pendrive
ścieżkę dźwiękową do serialu "Misja Afganistan"
mały notesik4 komentarze:

 1. wow, to się nazywa paczka z gadżetami ;) gratuluję i życzę dużo zdrówka dla synka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero teraz zauważyłem ten wpis. Dobrze, że synek już wrócił do domu. Niech lekarze postawią go na nogi. Dosłownie :) Żeby mógł później z tatą biegać za piłką :P

  Świetne paczki. Teraz możesz na spokojnie popisać trochę wiadomości i przyjdą jeszcze lepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super może wymiana namiarami mam namiar na darmowe słodycze około 30 szt. wysyłają w razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy ania3102@onet.pl pozdrawiam interesował by mnie namiar na przesyłkę nr. 5

  OdpowiedzUsuń