środa, 22 czerwca 2016

Classic Auto Cup

Witajcie dzisiaj mamy 22.06.2016.r kolejny bardzo słoneczny dzień i znowu mnóstwo pracy. Jednak wszystko ma swój koniec i będzie czas na odpoczynek. W niedzielę przy okazji wolnego dnia wybrałem się na wycieczkę na lotnisko w Białej Podlasce. Jest to n ie funkcjonujące lotnisko jednak, pas  startowy jet najdłuższym pasem w Polsce. Odbyło się tam wydarzenie pod nazwą Classic Auto Cup, czyli wyścigi na czas po wyznaczonym torze. Pierwszy raz byłem na takiej imprezie i muszę przyznać że było naprawdę fajnie. Ryk silników, zapach palonej gumy, po prostu było czuć tę moc i zawrotną prędkość. Przy okazji udało mi się wszystko udokumentować w postaci filmiku jaki możecie zobaczyć poniżej:
Piszcie i oceniajcie czy podobała wam się moja produkcja i czy byście chcieli więcej takich filmów???
To że wczoraj Polska wygrała mecz to nie muszę wspominać nikomu, robiąc wczoraj zakupy dostałem miłą niespodziankę do zakupionych paczek chipsów Lays.
Frisbee
Minęła godzina i do moich drzwi zapukał kurier z paczką, trochę byłem zdziwiony bo była ona z Radia RMF. Okazało się że to wygrana w konkursie, a udało mi się zgarnąć:
Zapas gumy MAMBA i vouchery do kina
Bardzo fajna nagroda z okazji zbliżającego się dnia Taty

A co tam ciekawego u was???Brak komentarzy:

Prześlij komentarz