poniedziałek, 27 czerwca 2016

Mitsubishi Polska

Cześć w ten deszczowy poniedziałek. Zaczynamy nowy tydzień i miejmy nadzieję że dla wszystkich zacznie się dobrze, no bo jaki poniedziałek taki cały tydzień. Polska wygrała mecz ze Szwajcarią, nie mogę się przyzwyczaić do tego i myślę że większość z was tak ma. Zawsze gdy Polacy grali czekałem tylko na piosenkę: "Nic się nie stało.....", a tu taki zbieg okoliczności nasza drużyna wygrywa i idzie jej coraz lepiej. Nie ma co zapeszać i oby było tak dalej. Nie zanudzam was dalej swoimi przemyśleniami i przechodzę do głównego tematu dzisiejszego wpisu. Jakiś czas temu przyszła do mnie paczka od firmy Mitsubishi Motors Polska. Marki chyba nie muszę nikomu przedstawiać, bo jest to doskonały producent samochodów. Moje oczekiwania względem tej paczki były bardzo duże i nie zawiodłem się. Długi czas oczekiwania, zrekompensowała zawartość wielkiego pudełka. Wszystko udało mi się udokumentować w postaci nagranego filmu z rozpakowywania. Piszcie czy podoba wam się taki sposób prezentacji gadżetów i czy chcielibyście więcej takich filmów:

3 komentarze:

  1. Ciekawe. Unboxingien wkraczasz i podbijasz YouTube? :D Gratuluję przesyłki, mega plakat :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję! Sposób prezentacji dosyć oryginalny i podziwiam, że chce Ci się bawić w filmiki i później jeszcze montaż z jakimiś efektami i czołówką :) A obraz extra!

    OdpowiedzUsuń
  3. Pomysł z unboxingiem i z filmikami na YouTube naprawdę trafiony, a co do paczki to super ona wygląda szczególnie ten duży plakat

    OdpowiedzUsuń