środa, 6 lipca 2016

Drift i Komodo Energy Drink

Siemanko!!!
Witam was serdecznie, dzisiaj mamy środę i czas aby napisać wam co się u mnie ostatnio działo. Nie wiem czy wy też tak macie, ale krąży nade mną jakieś fatum ;-(. Wszystko mi ostatnio nie wychodzi, nasz synek zachorował na zapalenie stawu biodrowego i musi leżeć w łóżku, podczas wyjazdu do lekarza samochód nie dał oznak życia!!! potem okazało się że akumulator padł. Pytałem się mechanika czy to możliwe i odpowiedział mi że w przeciągu chwili potrafi paść i trzeba było kupić nowy, na całe szczęście tylko to...! Do tego wszystkiego moja Justyna też zachorowała, normalnie jedno niepowodzenie za drugim. Mam tylko nadzieję że wszystko się w końcu ułoży i będzie trochę lepiej. W ostatnich czasach bardzo mało przychodzi do mnie przesyłek, myślę że to przez moje własne zaniedbanie z braku czasu. Dzisiaj jednak przyszła do mnie niezapowiedziana przesyłka o firmy Komodo Energy Drink.
Do testów otrzymałem całą zgrzewkę napoju i już zaczynam testowanie;-). W najbliższych dniach możecie spodziewać się obszerniejszej recenzji, a jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej na temat tego produktu zapraszam tutaj: http://komodo24.pl/, https://www.facebook.com/pages/Komodo-Energy-Drink/342884775916860.

W niedzielę udało mi się wybrać na imprezę jaka miała miejsce ponownie na lotnisku w Białej Podlasce. Tym razem była to IV runda Driftingowych Mistrzostw Polski. Muszę przyznać że wszystko było na najwyższym poziomie, mimo miejscami złej pogody atrakcje jakiem tam były zrekompensowały wszystko. Poniżej możecie obejrzeć moją relację!
Zapraszam wszystkich do oglądania i komentowania! Piszczcie czy chcecie więcej takich filmów i czy wam się podobają!!!!!
 

2 komentarze:

  1. Super paczka :-) Ja jeszcze żadnych napojów i artykułów spożywczych do przetestowanie nie otrzymałem

    OdpowiedzUsuń
  2. fajna paka z napojami zapraszam do siebie

    OdpowiedzUsuń