środa, 13 lipca 2016

Ktoś mnie ugryzł

Dzień Dobry! Co tam u was? Mam nadzieję że skrzynki pełne i kurierowi udało się coś przynieść. U mnie niestety dzisiejszy dzień nic nie przyniósł, lecz otrzymałem na swoją skrzynkę pocztową dosyć interesującą wiadomość. Z tego co mi się zdaję to moje hobby którym jest zbieranie gadżetów jest dosyć ciekawym zainteresowaniem i przynoszącym sporo korzyści. Dzięki niemu poznałem sporą liczbę osób i do dziś mam z nimi super kontakt. Treść wiadomości którą wysyłam nie jest obraźliwa, ani nachalna. Przejdźmy zatem do sedna sprawy. Odpowiedz na moją prośbę którą dzisiaj otrzymałem od pewnej firmy z branży reklamowej zwaliła mnie po prostu z nóg. Oto jej treść:

"Drogi Wojtku a nie mógłbyś znaleźć zainteresowania nowego np. zajmującego się wstawianiem nowego mózgu
bo takiego de..la dawno nie czytałem."

Nie wiem jakie zamiary miał pracownik tej firmy pisząc do mnie taką wiadomość? Rozśmieszył mnie nią, bo normalna i poważna osoba nie byłaby zdolna napisać czegoś takiego. Nie chcę ujawniać firmy jaki osoby która to napisała, ale jeśli ktoś byłby ciekawy to proszę pisać ;-). Trzeba się przyzwyczaić do dzisiejszego świata, bo coś co jest dla ciebie normalne dla innych jest drażniące?!!!

Może i wam zdarzyło się coś takiego, jeśli tak to piszcie.

5 komentarzy:

 1. Yyyy... Ok... Trzeba mieć siano w głowie, żeby odpisać komuś coś takiego na zwykłą prośbę. Byłem już straszony policją i raz jedna pani stwierdziła, że zbieram śmieci, ale wymieniliśmy jeszcze kilka wiadomości i mnie nie obraziła. Była zdziwiona, że ktoś chce zbierać coś, co u innych osób po prostu zarasta kurzem. Nawet zaczęła rozumieć to hobby, ale nie mogła niczego wysłać, bo takie rzeczy wyrzuca. Ale żeby obrazić?

  OdpowiedzUsuń
 2. A HTF uwielbiam :D Nieprzerwanie odkąd mój telefon nauczył się odtwarzać inne dźwięki niż midi to na dzwonku mam piosenkę z HTF :D Każdy zwraca wtedy uwagę gdzie jest telefon, a niektórzy mówili, że znów odzywają się moje "szalone wiewiórki" gdy dzwonił telefon :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Debile czesto sa w firmach.... Ja nieraz podobe przrejscia mialem...Ja bym napisal do kierownika czy szefa i takiego barana nayczyl kultury. Ale ostatnio trafian na ludzi z kultura

  OdpowiedzUsuń
 4. Debile czesto sa w firmach.... Ja nieraz podobe przrejscia mialem...Ja bym napisal do kierownika czy szefa i takiego barana nayczyl kultury. Ale ostatnio trafian na ludzi z kultura

  OdpowiedzUsuń
 5. Też zdarzyło mi się dostać takie nieprzyjemne odpowiedzi. Chamstwo i brak kultury... Niestety.

  OdpowiedzUsuń