piątek, 29 lipca 2016

Współpraca Nice Wall eplakaty.pl

Witajcie w drugim już dzisiaj wpisie. Odwiedził mnie dzisiaj kurier Pocztex i przyniósł mi przesyłkę od sklepu Nice Wall eplakaty.pl. Na wstępie chciałbym podziękować Panu Kamilowi za chęć podjęcia współpracy z moim blogiem i bardzo miły kontakt.

Nice Wall eplakaty.pl to sklep internetowy z plakatami, fototapetami i obrazami. To miejsce dla osób szukających dekoracji na swoją ścianę, kolekcjonerów i osób wrażliwych na piękno. Znajdziesz tu kilkanaście tysięcy różnych wzorów plakatów, obrazów i fototapet na swoją ścianę, a także ramy, ramki i antyramy na zdjęcia. Odnajdziesz tu coś dla siebie bez względu na to czy dysponujesz małym, czy dużym budżetem. Oprócz dekoracji ściennych oferuje również różnego rodzaju gadżety, wśród których znajdują się kubki, notesy, opaski, a nawet tatuaże.

Sklep zaoferował mi wybór za określoną kwotę dowolnych rzeczy ze swojego sklepu. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem i jestem bardzo zadowolony że mogłem sam wybrać to co mnie interesuje.
A więc tak, wybrałem 3 plakaty które udekorują moje ściany i nadadzą im trochę nowoczesności. Linki do plakatów pod każdym zdjęciem:
 http://www.eplakaty.pl/produkt/Disney-Characters---plakat1212
http://www.eplakaty.pl/produkt/Paris-Red-Car---plakat
 http://www.eplakaty.pl/produkt/Angry-Birds-Characters-plakat
Jeden z nich wisi już u mojego synka w pokoju i prezentuje się rewelacyjnie.
Na obszerniejszą recenzję zapraszam wkrótce, a po więcej informacji o sklepie zapraszam na stronę http://www.eplakaty.pl/


1 komentarz: