środa, 10 sierpnia 2016

Słucham radia w czystym samochodzie

Witajcie dzisiaj mamy 10.08.2016r. jak na lato pogoda jest okropna i ciągle pada deszcz. Miejmy tylko nadzieję że się poprawi i skorzystamy z pięknego słońca. Dzisiaj około godziny 12:00 pojawił się u mnie listonosz i przyniósł parę naprawdę fajnych przesyłek.

BKF specjalizuje się w systemach mycia pojazdów, kładąc szczególny nacisk na mycie bezdotykowe. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło powstanie najnowszej generacji urządzeń, które spełniają wymogi rynku motoryzacyjnego na świecie. Myjnie charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością i niską awaryjnością. http://bkfmyjnie.pl/
- kubek termiczny
- 8 długopisów

Autografy od kierowców Red bull Racing
 
Nadleśnictwo Wielbark położone jest na progu Mazur między Kurpiowszczyzną a Krainą Wielkich Jezior.
 Tutejszy krajobraz został ukształtowany podczas ostatniego zlodowacenia. Jego dominującą  formą jest rozległa równina sandrowa, jedynie w północnej części nadleśnictwa występują niewielkie pasma wzgórz morenowych.
Dwie największe rzeki przepływające przez teren nadleśnictwa to Omulew i Orzyc – dopływy Narwi.
Administracyjnie obszar nadleśnictwa leży w południowej części województwa warmińsko – mazurskiego, w powiatach szczycieńskim i nidzickim, oraz w północnej części województwa mazowieckiego w powiecie przasnyskim.

- kubek
- ołówek
- kompas

Radio Białystok – Regionalna Rozgłośnia Polskiego Radia w Białymstoku.
Oficjalną datą powstania Radia Białystok jest 1 października 1952. Wtedy to została powołana do życia regionalna rozgłośnia Polskiego Radia. Rok 1955 rozpoczął erę „radia bez drutu” – wtedy sygnał wyemitowany przez nadajnik w Sowlanach usłyszeli posiadacze odbiornik lampowych w okolicach Białegostoku. W latach późniejszych rozgłośnia zaczęła nadawać również z nadajników w Gołdapi, Siemiatyczach, Łomży, Suwałkach, Ełku i Grodnie.
Od 1989 roku realizowane są zadania związane z funkcjami rozgłośni publicznej. Serwis, wspomagany pracą korespondentów, dostarcza wiadomości ze świata, kraju i regionu. Produkowane są programy edukacyjne i kulturalne oraz reportaż i publicystyka. Radio wspiera inicjatywy lokalne takie jak np. supraskie Uroczysko. Działa studio koncertowe.

Od radia otrzymałem naprawdę ogromną paczkę:

- 4 t-shirt
- 6 płyt
- 2 pary słuchawek
- piłeczka
- 4 smycze
- pendrive
- 2 torby termiczne
 

3 komentarze: