niedziela, 2 listopada 2014

Zaległe piątkowe paczki

Witajcie
Jak tam u was minęły święta? wszyscy bezpiecznie dotarli do domów, paranoją jest to jakie jest nasze społeczeństwo! Co roku pełno wypadków na drogach z winy pijanych kierowców, moja żona niestety pracuje dzisiaj na stacji i co drugi klient kupuje alkohol, wczoraj było to samo no i jak może być dobrze?! Dzisiaj przeglądając interet natknąłem się na zdjęcie z pod Siedleckiego cmentarza, na zdjęciu było stoisko kampanii wyborczej i sprzedawca z balonami dla dzieci normalnie SZOK brak słów!!!
Przed świętami byłem tak zaganiany że nie miałem czasu napisać czegokolwiek, a jest o czym bo na koniec tygodnia był u mnie listonosz, a po nim kurier więc mogłem liczyć na sporo paczek.
smycz
długopis
podkładka pod mysz
torba i ulotka
kalendarz na 2014???
notatnik
torba
świecący odblask
opaska odblaskowa
2 długopisy
2 smycze
książka i kolorowanka
opaska odblaskowa
t-shirt
długopis
składany przybornik
4 czapeczki
6 smyczy
brelok

ulotki i płyty
5 balonów z patyczkami
kubek
17 długopisów
piłeczka

3 komentarze:

  1. Świetne przesyłki :) Gratulację ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję paczek!

    Ludzie to naprawdę idioci. Tyle się też mówi, żeby zostawić samochód i jeśli mamy cmentarz w obrębie miasta to można bez problemu dojechać autobusem. Czy ktoś to rozumie? Jechaliśmy poza miasto i mijaliśmy 2 cmentarze. Na 3 dostępnych pasach zrobili oznaczenia: 1 - taxi i osobowe w kierunku Warszawy, 2 - busy, 3 - do cmentarza. I co? Oprócz tego, że cwaniaki jechały buspasem dopóki nie spotkały policji i "grzecznie" pchali się na pierwszy pas to jeszcze ten trzeci... Do skrętu na cmentarz 99% to były samochody z rejestracją WR (Radom). Przy cmentarzach nie było na pewno możliwości stanąć ale co tam. Takie polskie "Ja nie znajdę miejsca? Ja nie znajdę?! Potrzymaj piwo!" :) A rejestrator muszę sobie koniecznie sprawić. Jadąc w jedną stronę ok 65 km kilkukrotnie zostałbym uderzony w tył, zepchnięty z drogi, zmiażdżony przez TIRa, lub zabity przez jakiegoś debila wyprzedzającego na podwójnej ciągłej i/lub na trzeciego. Zastrzelić to mało...

    OdpowiedzUsuń