środa, 6 stycznia 2016

Pierwszy wpis w 2016 roku

Witajcie
Święta już minęły i nadszedł nowy rok, co z tym idzie nowe zmiany, nowe postanowienia i mnóstwo (mam nadzieję ;-)! przesyłek. Przez cały tamten rok obserwowałem wasze blogi z różną intensywnością i sam zmieniałem układ na moim blogu, jednak doszedłem do wniosku tak jak większość z was, że wszystkie zdjęcia na moim blogu będą miały zakryte logo!!! Jeżeli firma będzie miała życzenie abym je pokazał to oczywiście nie ma sprawy, ale dzisiaj nic nie ma za darmo i każdy może poszukać adresów i wysłać swoją prośbę, na tym polega te wyjątkowe hobby. Nigdy nie wiadomo czy coś dostaniesz, albo niespodziewanie zaskoczy cię listonosz. Denerwują mnie maile jakie nieraz dostaję, w stylu: czy mogę prezesłać parę adresów bo jestem początkującym kolekcjonerem. Ja na początku też miałem ciężko i czasami są takie chwile że nic nie przychodzi, wtedy ostro siadam i wysyłam, oczywiście jestem jak najbardziej otwarty na wymiany do czego bardzo serdecznie zapraszam.

To by byłoby na tyle ze spraw organizacyjnych więc przejdzmy do przyjemniejszych rzeczy. Z nowym rokiem przyszła do mnie przesyłka od kuriera która była bardzo fana:
4 naklejki odblaskowe
2 długopisy
worek na buty
terminarz
super krawat ;-)
chustka

Jeszcze nie dostałem krawata więc super sprawa, co do nowinek na rozpoczęcie nowego roku to dostałem parę pozytywów i tu muszę się pochwalić, wygrałem w dwóch konkursach więc myślę że ten nowy 2016 będzie udany dla wszystkich!!!
  

3 komentarze:

  1. Gratuluję przesyłki i zapraszam do mnie gadzetyrzeszowiak.blogspot.com.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Reniatka ty to sie chyba wszystkich prosisz nie wiem po co. Trzeba sobie samemu poszukac i sie pochwalic

    OdpowiedzUsuń