środa, 3 lutego 2016

Manufaktura Moderat

Witajcie dzisiaj jest 03.02.2016 czyli środa, dzisiejszy wpis zacznę od przedstawienia wam bardzo oryginalnej firmy. Z moją Justyną nie mieliśmy pomysłu na to jak zagospodarować ścianę nad komodą w naszym salonie, było masę pomysłów lecz po godzinach spędzonych przy komputerze znaleźliśmy pewną firmę która oferuję różnego rodzaju napisy na ścianę.
Tak oto wyglądała nasza ściana przed lekką metamorfozą. Firma w swoim asortymencie posiada ogromny wybór napisów 3D, oferuję także stworzenie własnego tekstu. Do wyboru mamy także sporą ilość kolorów, jaki materiałów z jakich są zrobione napisy min: sklejka, pleksa, szkło.


Wszystko przychodzi starannie zapakowane i nie ma problemu z ułożeniem napisów. Do zestawu dołączona jest taśma klejąca, ale sposobów montażu jest mnóstwo można je obejrzeć na poniższym filmie:
Tak wygląda efekt końcowy, myślę że się wam podoba?! Serdecznie polecam wam firmę Manufaktura Moderat, jeżeli nie macie pomysłu jak udekorować wasze ściany to ona doskonale  się do tego nadaję. Pod tymi adresami możecie odnaleźć tą firmę: http://sklep.moderat.pl/, http://allegro.pl/my_page.php?uid=342086111 komentarz: